ابزار هدایت به بالای صفحه

آکادمی طراحی مهندسی ایران آموزش یونیگرافیکس catia آموزش solid works آموزش siemens unigraphics nx آموزش rhino آموزش inventor آموزش ptc creo آموزش pro/engineer آموزش alias آموزش آموزش کتیا آموزش اینونتور آموزش سالیدورکز

آکادمی طراحی مهندسی ایران (ایده) فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با هدف آموزش حرفه ای نرم افزارهای طراحی مهندسی ، در سطح اول دنیا و با داشتن تیم فنی و تخصصی بسیار زبده و مجرب  ، آغاز نمود.

از آنجا که اکثر آموزش های موجود در کشور نیاز متقاضیان و مهندسین کشورمان را تامین نمیکرد لذا برای ایجاد یک مرجع آموزشی کامل و مفید عزم خود را جزم نمودیم.

و امروز به لطف همت و سختکوشی بالای تیم آموزشی ، و همراهی و صمیمیت خریداران و بازدیدکنندگان محترم ، و انتقادات و پیشنهادات سازنده ی آنها توانسته ایم به نقطه خوبی برسیم و این انگیزه ای برای هر چه بهتر و کامل تر شدن محصولات آموزشی ما خواهد بود. در این راستا دست تک تک شما عزیزان را به گرمی می فشاریم.

امروز مشتریان عزیز ما نه تنها از داخل کشور ، بلکه فارسی زبانان و متخصصین و مهندسین در اقصی نقاط دنیا متقاضی خرید محصولات آموزشی ما می باشند که بدون شک افتخاری بزرگ برای تیم آموزشی ما محسوب می گردد. محصولات ما تا کنون به کشورهای ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، اتریش ، استرالیا ، ایتالیا ، کانادا ، سوئد ، دانمارک و افغانستان ارسال گردیده
 است. همچنین بارها از سوی متخصصین و شرکت های معتبر دنیا پیشنهاد همکاری داشته ایم ؛ از جمله شرکت اپل و "جان مک النی" و نیز ایمیل تشکر از شرکت دزالت سیستم و غیره...


در مورد محصولات آموزشی آکادمی طراحی مهندسی ایران لازم می دانیم چند نکته را ذکر نماییم:

+ کلیه محصولات آموزشی ما بصورت فیلم آموزشی به زبان فارسی و با تدریس تیم فنی و مجرب و بصورت چندرسانه ای (مولتی مدیا) می باشد که قطعا موثرترین روش آموزش برای نرم افزارهای طراحی مهندسی می باشد. روش تدریس نرم افزارها بر اساس متود "دستور به دستور" پیش می رود.
یعنی ما برای آموزش یک نرم افزار کلیه دستورات هر قسمت را به علاوه تمام حالات خاص آن دستور بصورت مفصل توضیح می دهیم و برای هر کدام مثالی اجمالی می آوریم و در انتهای هر بخش سعی می کنیم مثال های کلی تر تدریس شود.

متاسفانه اکثر آموزش های موجود در کشورمان بر اساس متود " تدریس بر اساس مثال های کاربردی" ارائه می گردد که قطعا روش نادرستی بوده و کاربر با تمام دستورات و حالات خاص آن آشنا نمی شود. برای آشنا شدن با روش تدریس ما می توانید نمونه فیلم هایی که از دی وی دی های مختلف در وب سایت برای دانلود گذاشته ایم بازدید نمایید.

+ کلیه محصولات آموزشی ما فقط بصورت اینترنتی و در همین وب سایت در دسترس شما قرار خواهد گرفت و در هیچ فروشگاه نرم افزاری در کشور موجود نیست و ما هیچ نماینده فروشی در هیچ کجای ایران نداریم. پس صمیمانه خواهشمندیم محصولات را ففط و فقط از طریق همین وب سایت تهیه نمایید و مستقیما با ما در تماس باشید.