ابزار هدایت به بالای صفحه

آکادمی طراحی مهندسی ایران آموزش یونیگرافیکس catia آموزش solid works آموزش siemens unigraphics nx آموزش rhino آموزش inventor آموزش ptc creo آموزش pro/engineer آموزش alias آموزش آموزش کتیا آموزش اینونتور آموزش سالیدورکز

من قصد خرید محصولات شما را دارم. لطفا من را راهنمایی فرمایید.

برای خرید محصولات آکادمی طراحی مهندسی ایران (ایده) دو روش وجود دارد: روش اول استفاده از خرید اینترنتی (خرید پستی)که شما بدون نیاز به تماس با مدیریت و با ورود به فروشگاه اینترنتی ما محصول خود را سفارش می دهید . محصول مورد نظر شما می تواند پک کامل آموزش یک نرم افزار یا DVD های

تک و جداگانه از آموزش آن نرم افزار باشد.

توصیه می شود حتما قبل از اقدام به خرید ، سرفصل های کامل آموزش نرم افزار مورد نظر خود را که در وب سایت بصورت مفصل همراه با نمونه عکس و نمونه فیلم آورده شده است را مشاهده نمایید.

پس از ورود به فروشگاه اینترنتی آکادمی طراحی مهندسی ایران هدایت خواهید شد و در آنجا با انتخاب محصول خود ، و تکمیل مراحل سفارش (که در فروشگاه توضیح کامل آن آمده است )سفارش شما پس از چند روز (متوسط بین سه الی هفت روز) به دست شما خواهد رسید و شما پس از دریافت محصول از پستچی ، مبلغ را نقدا به وی خواهید پرداخت.

دقت نمایید در صورتیکه با این روش اقدام به خرید می نمایید حتما کد رهگیری بیست رقمی خود را یادداشت کنید تا با استفاده از سایت رسمی شرکت پست ایران (لینک مربوطه در فروشگاه اینترنتی آمده است) بتوانید لحظه به لحظه مرسوله خود را ردیابی نمایید و متوجه شوید که در آن لحظه بسته سفارشی شما در چه محلی قرار دارد.

روش دوم خرید : اگر قصد دارید محصول سفارشی شما سریعتر به دستتان برسد می توانید مبلغ محصول به همراه هزینه پست پیشتاز را به حساب مدیریت و صاحب امتیاز آکادمی طراحی مهندسی ایران ، واریز نموده تا بسته ظرف مدت بیست و چهار ساعت به دست شما برسد.

از آنجا که آکادمی طراحی مهندسی ایران دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن می باشد می توانید با اطمینان مبلغ را واریز نموده و از دریافت آن مطمئن باشید.

مشخصات تلفن تماس و حساب بانکی یاد شده در قسمت تماس با ما در دسترس شماست.

نحوه تدریس نرم افزارها چگونه است؟ من میخواهم قبل از خرید از کیفیت آموزشی آن اطمینان حاصل کنم.

تدریس نرم افزارها در آکادمی طراحی مهندسی ایران (ایده) بصورت فیلم تصویری و تدریس به زبان فارسی بصورت چندرسانه ای MULTIMEDIA می باشد که هم اکنون موثرترین روش تدریس می باشد.

شیوه تدریس نرم افزارها ، بصورت تدریس تک تک دستورات و تمام حالات خاص آن دستور می باشد. با این روش کاربر کلیه دستورات و ابزارهای نرم افزار را می شناسد و سپس با حل چند تمرین  می تواند آموزه های خود را بصورت عملی پیاده سازی نماید.

روش تدریس نادرست در مورد نرم افزارهای طراحی مهندسی بدینگونه است که برای توضیح یک محیط آموزشی به حل یک یا چند مثال بسنده می شود و کاربر تنها دستوراتی را می آموزد که در آن مثال آورده شده و آنهم بصورت ناقص و متاسفانه اکثر محصولات آموزشی موجود در کشورمان بدینگونه تدریس می شود.

برای آنکه کاربر دقیقا متوجه باشد که چه محصولی را خواهد خرید ؛ ما برای اولین بار در میان وب سایت ها ؛ شرح بسیار کامل و مفصلی از سرفصل های آموزشی نرم افزارها را در اختیار کاربران قرار داده ایم. با ورود به وب سایت و کلیک روی لوگوی نرم افزار مورد نظرتان سرفصل ها نمایان می شود.

ما تک تک فیلم ها را کامل توضیح داده ایم. مدت زمان هر فیلم را مشخص کرده ایم. چند نمونه عکس از مباحث موجود در آن بصورت منتخب در زیر متن توضیح فیلم آورده ایم. و در نهایت در چند مرحله نمونه ای از فیلم های تدریس را بصورت منتخب و از قسمتهای مختلف برای دانلود شما قرار داده ایم تا دقیقا متوجه شوید که نرم افزار چگونه تدریس می شود (دانلود گوشه هایی از فیلم های آموزشی)

نمونه فیلم هایی که از نحوه تدریس در سایت گذاشته اید کیفیت پایینی دارد. آیا فیلم های اصلی هم با همین کیفیت می باشد؟

با توجه به اینکه بعضی از دوستان از اینترنت با سرعت پایین خود و عدم امکان دانلود فیلم های نمونه شکایت می نمودند ما نمونه فیلم ها را با کیفیت پایین برای دانلود گذاشتیم تا همه بتوانند آنها را دانلود و مشاهده نمایند.

فیلم های اصلی که در محصولات موجود می باشد با بالاترین کیفیت تصویری ممکن ضبط شده است.

آیا محصولات شما محدودیت تعداد دفعات نصب دارد و آیا دارای قفل می باشد؟

خیر. محصولات ما محدودیت تعداد دفعات نصب ندارد و بر روی تمام سیستم های عامل و انواع ویندوزها اجرا می شود و قفل نیز ندارد.

ولی هرگز فراموش نفرمایید که ما برای ساخت این مجموعه های آموزشی زحمات چندین ساله و شبانه روزی متحمل شده ایم و از شما صمیمانه خواهشمندیم از تکثیر غیر مجاز و نیز استفاده از محصولات تکثیر شده به هیچ عنوان استفاده ننمایید و وجدان خود را زیر پا نگذارید

آکادمی طراحی مهندسی ایران (ایده) هیچ نمایندگی در هیچ جای ایران ندارد

تکثیر غیر مجاز و استفاده از محصولات تکثیر شده عملی غیرانسانی محسوب میشود و حرام می باشد

                                  
                                     
 

                              خانه
                              درباره ما
                              تماس با ما
                              سوالات متداول

                              فروشگاه اینترنتی
                              رهگیری مرسولات پستی
                              رزومه مدیر سایت
                              دانلود
                              هشدار امنیتی
                              بلاگ

                           
  شبکه های اجتماعی:
                             
کانال آپارات
                              کانال یوتیوب

              


 
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به آکادمی طراحی مهندسی ایران می باشد